Služby

Facepainting

Malování na obličej profesionálními barvami značky DiamondFX a Fusion. Vybraný motiv tvořím pomocí štětců a houbiček. Vždy dbám na maximální čistotu práce, na jemnost, detaily i na přání klienta. Na výběr mají děti několik malovaných předloh, nebo si mohou zvolit vlastní motiv. Největšími favority mezi obrázky na obličej jsou jednorožci, motýli, dinosauři, zvířátka, princezny a superhrdinové. Jedna malba trvá 2-10 minut. Po namalování se dítě může prohlédnout v zrcadle a vrací zpět k jiné zábavě. Facepainting se objednává podle počtu účastníků na určitý čas. Za jednu hodinu namaluji kvalitně až 15 dětí.

Modelování balónků

Tvarování latexových balónků do různých podob. Dlouhé tvarovací balonky nafouknu pomocí pumpičky a tvaruji z nich motivy na přání dítěte. Oblíbená je žirafa, kočka, motýl, květina, meč, nebo třeba myš. Na jeden motiv je spotřeba 1-3 balónky. Modelování balónků se objednává podle očekávané spotřeby balónků na určitý čas. Vytvořit jeden motiv trvá zhruba 1-4 minuty. 


Tvořivá dílnička

Zábavné tvoření s netradičními technikami pro každou akci. Děti zažijí kreativní chvilku s prvky Montessori pedagogiky. Na několika stanovištích nachystám aktivity podle Vašeho tématu a děti si stanoviště postupně obejdou. Budou pro ně nachystané aktivity zaměřené na prožitek, i takové, ze kterých si odnesou drobný výrobek domů.


Animační programy

Zábavné hry, soutěže a tanečky, poskládané na míru pro Vaši akci. Hodí se pro dětskou oslavu, svatbu, akci školky, karneval, pasování školáků, Halloween, besídku... nebo na veřejné akce (firmy, obce atd.). Podle typu Vaší akce připravím program na míru. Přivezu vlastní ozvučení, materiál, pomůcky a hry k programu. Akrobatické vystoupení

Aerial silks - adrenalinové vystoupení na závěsné šále, spojené s workshopem, cirkusovým programem, nebo klauniádou. Hodí se jako doprovodný program na ples, na rozlučku se svobodou, i na dětskou sportovní akci.