Reference

Jak mou práci hodnotí zákazníci.

Moc děkuji Zuzce za vybornou zábavu na oslavě naší Lilly. Dětem se malůvky na obličej moc líbily, pořád se chodily dívat do zrcadla a my teď máme perfektní fotky těch malých dinosaurů a jednorožců. 

Hana Koutná

Děkujeme velmi pani Holé za výbornou domluvu, nádherné malby na obličej i za všechnu vstřícnost a milý přístup.

Iva Juráňová

Velice příjemná paní, s dětmi to umí. Mohu jen doporučit😊❣️

Jana Schwartzová

Animátorce Zuzce moc děkuji, jelikož i díky ní se narozeninová oslava vydařila tak, jak si jen děti mohly vysnít. Dokázala vytvořit na přání jakýkoliv obrázek. Současně za sebe musím říct, že už jsem měla možnost vidět spousty animátorek, avšak Zuzka je opravdu nadaná a všechny obrázky, které jsem měla možnost vidět, byly krásné a jedinečné. Co bych však chtěla vyzdvihnout nejvíc je její krásný, čistý a respektující přístup k dětem. Jsem ráda, že jsem měla možnost ji poznat a získat tak parťáka pro budoucí narozeninové oslavy. Nemohu jinak než doporučit ve všech směrech.

Markéta Spurná

Zuzka je velice příjemná, usměvavá a milá animátorka! Na oslavě narozenin vykouzlila úsměv všem přítomným dětem. Překvapená jsem byla rychlostí a přesností s jakou malovala obličeje. Jde vidět, že práce s dětmi ji velice baví a těším se na další setkání. 

Adriana Viktorini