O mně

O mně

Milé maminky, přátelé, pořadatelé. Děkuji, že jste zavítali na mou stránku. Dovolte, abych se Vám v krátkosti představila a přiblížila Vám své profesní i osobní zaměření.

Práci s dětmi se věnuji již 12 let. Mám vystudovanou pedagogiku na střední a následně vysoké škole s titulem Mgr. Jsem absolventka mnoha vzdělávacích kurzů a držitelka Národního diplomu Montessori.

Působila jsem jako učitelka mateřské školy, soukromá chůva, vedoucí táborů, lektorka taneční přípravky pro děti, lektorka jógy, pole dance a akrobacie na šále.

Praxe s dětmi mě přivedla k animačním programům, kde jsem s agenturou projezdila mnoho festivalů a velkých dětských akcí, karnevalů apod. Vystupovala jsem na pódiu, hrála, zpívala, tancovala i moderovala.

Nyní se zaměřuji na komornější akce. Mé služby si můžete najmout na dětskou oslavu, svatbu, dětskou párty, akci školky, nebo akci Vaší firmy. Ráda Vaše děti zabavím soutěžemi a tanečky, vymodeluji jim zvířátka z balónku, nebo Vaši akci oživím originálními malbami na obličej.

Díky své praxi vystupuji profesionálně a sebejistě, dokážu děti zaujmout, umím odhadnout vhodné aktivity.


Těším se na společné zážitky.

Mgr. Zuzana Holá

Odborná kvalifikace, certifikáty a osvědčení