Ceník

Dětská oslava

Animační program na dětskou oslavu, do kterého podle Vašeho přání poskládáme malování na obličej nebo třpytivé tetování, tanečky, soutěže, hry, tvořivou aktivitu, modelování balónků. Program trvá dvě hodiny.

2 000 Kč

Svatba, firemní akce, akce školky

Profesionální program pro svatbu, firemní akci (rodinný den, den dětí) a akci školky (karneval, pasování školáků, Halloween, besídka). Podle typu Vaší akce připravím program na míru - pohybové aktivity, tanečky, soutěže, hry, malování na obličej, zvířátka z balónků. Přivezu vlastní ozvučení, materiál, hry a pomůcky. Program pro děti trvá dvě hodiny, je možné ho podle domluvy prodloužit.

3 000 Kč

Veřejná akce

Profesionální program pro veřejné akce s větším počtem dětí (obecní karneval, dětský den, letní slavnost). Podle typu Vaší akce připravím program na míru - tanečky, soutěže, hry, pódiová zábava pro celou skupinu. Je možné udělat program na určité téma. Přivezu vlastní ozvučení, materiál, hry a pomůcky pro kompletní zajištění akce. Zábavný program trvá dvě hodiny a zajišťují ho dvě animátorky.

8 000

Malování na obličej

Stánek s malováním na obličej jako doprovodný program k Vaší akci. Na akci přivezu vlastní stan 2x2m, skládací stůl a židličky. Vystavím ceduli s nápisem malování na obličej, rozložím vzory pro malování. Děti si vybírají ze vzorů nebo volí motivy vlastní.

od 1 200 Kč

Akrobatické vystoupení

Adrenalinová podívaná spojená s workshopem, cirkusovými aktivitami nebo klauniádou.

od 4 000 Kč

Uvedené ceny platí pro popsané nejčastěji žádané balíčky služeb. Při tvorbě individuálního programu podle Vašich požadavků je cena dohodou.